Vianočná výzdoba 2024

Ozdoby na vianočný stromček a adventné ozdoby na vianočné ozdoby

Ponúkame Vám ucelený sortiment zimných dekorácií, aby Vám a Vašim zákazníkom počas adventného a vianočného obdobia svietilo veľa svetielok a krásne dekorácie navodili vianočnú atmosféru. – Náš sortiment vianočných ozdôb siaha od nostalgických cez romantické až po moderné dizajnové prvky. Prezrite si náš veľký vianočný sortiment a zaručene nájdete tie správne predmety pre vaše floristické spracovanie a dekorácie. Viac o sviatočnej atmosfére adventu a Vianoc so zimnou výzdobou.
Pokračovať v čítaní

prehľad všetkých podkategórií

Vianočná výzdoba 2024 Popis kategóriePonúkame Vám ucelený sortiment zimných dekorácií, aby Vám a Vašim zákazníkom počas adventného a vianočného obdobia svietilo veľa svetielok a krásne dekorácie navodili vianočnú atmosféru. – Náš sortiment vianočných ozdôb siaha od nostalgických cez romantické až po moderné dizajnové prvky. Prezrite si náš veľký vianočný sortiment a zaručene nájdete tie správne predmety pre vaše floristické spracovanie a dekorácie. Viac o sviatočnej atmosfére adventu a Vianoc so zimnou výzdobou.

Slávnostná adventná a vianočná nálada so zimnými dekoračnými predmetmi

Nájdete tu množstvo sviečok, svietnikov a čajových sviečok na ďalšie spracovanie na sviatočné adventné vence, na vianočné stromčeky alebo ako ozdoby na stôl. Naše rozprávkové svetlá do interiéru aj exteriéru nechajú dom a záhradu zažiariť slávnostnou nádherou. Či už gule na vianočný stromček, sklenené hviezdy alebo girlandy – s našimi vianočnými ozdobami si môžete navrhnúť individuálne vianočné stromčeky, atmosférické miestnosti a príjemné banketové stoly.
K adventným vencom si môžete zaobstarať špeciálne doplnky, ako sú sušené ovocie a ozdobné podšálky, všestranné svietniky na napichovanie a ohňovzdorné adventné sviečky.
 
Naše klamlivo skutočne vyzerajúce hodvábne kvety, umelé rastliny a jedľová zeleň sú ideálne pre slávnostné stoly, dekorácie stien a okien. – Štýlovo vyzdobíte výklady aj našimi vianočnými vecami. Pre tvorbu zimných dekoračných krajiniek ponúkame umelý sneh vo všetkých tvaroch na dekoráciu v obchodoch alebo doma.

S našimi vianočnými a adventnými dekoráciami ste dobre vybavení na oslavu lásky.

späť k produktom

Cat-ID: 100