Jarná dekorácia 2024

Remeselné potreby na jar pre vás a vaše deti prinášajú veľa skvelých možností dekorácie, najmä na Veľkú noc

Keď sa dni opäť predĺžia a slnko vyšle na zem prvé hrejivé lúče, potom je konečne čas na nádherne svieže jarné dekorácie! Keď odkvitnú snežienky a na svetlo sa dostanú krokusy, do výzdoby sa dostanú čerstvé kvety vo vázach.
Pokračovať v čítaní

prehľad všetkých podkategórií

Jarná dekorácia 2024 Popis kategórieTeraz je čas skrášliť domček sviežimi a štýlovými jarnými dekoráciami. Jar by si predsa mala nájsť cestu aj do výzdoby vášho bytu. Jarné kvety ako tulipány a narcisy vo vázach a ozdobné figúrky s jarnými motívmi na steny, stoly a okná prinášajú do Nového roka ľahkosť. Ak máte deti, tak viete, že Veľká noc je okrem Vianoc aj tým najlepším obdobím na ručné práce a dekorácie.

Ručné práce na jar s deťmi prinášajú veľa skvelých možností, najmä pokiaľ ide o veľkonočné dekorácie, ktoré môžete realizovať spoločne. Aj v časoch, keď sa dá všetko kúpiť, je vlastná výroba dekorácií tým najkrajším a aj individuálnejším spôsobom výroby jarných dekorácií a veľkonočných dekorácií. Báječné nápady môžete získať najmä z oblasti floristiky. Ručné práce na jar s deťmi znamenajú vytvorenie malého umeleckého diela z jednoduchej kytice narcisov. Pri jarnej výzdobe môžu najmenší popustiť uzdu svojej kreativite, pretože farebné maľovanie vajíčok je už po generácie obľúbenou metódou, ako do veľkonočnej výzdoby vniesť farbu a šťastie. Ručné práce na jar prinášajú veľa radosti, keďže maľovať sa dá už od útleho veku. Môžete s tým pomôcť svojim deťom. Čím sú deti staršie, tým zložitejšiu výzdobu je možné vyrobiť a pridať k veľkonočným vajíčkam konáre. Robiť si výzdobu svojpomocne znamená aj to, že si môžete pomôcť peknými doplnkami. Nemala by chýbať veľkonočná tráva (najlepšie prírodné alebo prírodné vlákna) a malí veľkonoční zajačikovia. Tieto a mnohé ďalšie jarné dekorácie u nás kúpite online za nízke ceny.

Jarná dekorácia na stôl , napríklad ako dekorácia do pohára, je veľmi obľúbený spôsob, ako prísť jar do domácnosti. Najmä okolo veľkonočných sviatkov môžete sviatočnú jarnú náladu šíriť jarnou výzdobou.

Skombinujte malé kytičky jarných kvetov s malými veľkonočnými hniezdami , ktoré sa dajú voľne rozložiť na stôl. Ak chcete radšej menej, vezmite si sušenú kyticu a na Veľkú noc ju okorente čerstvými kvetmi a drobnými dekoračnými predmetmi. Nápady na dekorácie na stôl, balkón a záhradu sa dajú rýchlo zrealizovať s jarnými kvetmi a ozdobnými figúrkami prispôsobenými jari.

Najmä farby zelená, žltá a oranžová by mali mať jarnú výzdobu a veľkonočné dekorácie, pretože to sú tie najstálejšie farby, aké môžete použiť. Jarné sú aj pastelové farby, aké nájdete na našich motýľoch alebo vtáčikoch na palici. Aktuálne kvetináče a vázy sú dostupné najmä pre jarné dekorácie v jemných pastelových odtieňoch.

Vyrábať dekorácie svojpomocne znamená byť v prvom rade kreatívny, mať fantáziu a experimentovať s najrôznejšími materiálmi, prvkami a predovšetkým kvetmi. Nakoniec sa vám to musí páčiť a bude sa vám páčiť, pretože jarné dekorácie sú predsa individuálne a domáce!  

Cat-ID: 125