Kvetinárske potreby

Dávkovače a zariadenia, lepidlá a pásky, spotrebný materiál

Navrhujte, robte ručné práce a zdobte ako profesionáli so širokým sortimentom kvetinárskych potrieb od Floristik24, aj pre súkromných zákazníkov, lacný internetový obchod pre vaše nápady na dekorácie! Nájdete tu profesionálne náradie ako záhradnícke nožnice, štiepačky, kvetinárske nože a tavné lepiace pištole aj potreby ako záhradnícke rukavice, nožnice na bylinky či kanvy. Objavte zlaté a strieborné predmety, ktorými môžete zaokrúhliť svoje výtvory - hodí sa k nim účinný špeciálny sprej! Svoje aranžmány môžete nastriekať krásnym lesklým povrchom a vzrušujúcou farbou ako je zlatá alebo napríklad dať machu nový lesk v rastlinnej dekorácii.
Pokračovať v čítaní

prehľad všetkých podkategórií

Kvetinárske potreby Popis kategórieNavrhujte, robte ručné práce a zdobte ako profesionáli so širokým sortimentom kvetinárskych potrieb od Floristik24, aj pre súkromných zákazníkov, lacný internetový obchod pre vaše nápady na dekorácie! Nájdete tu profesionálne náradie ako záhradnícke nožnice, štiepačky, kvetinárske nože a tavné lepiace pištole aj potreby ako záhradnícke rukavice, nožnice na bylinky či kanvy. Objavte zlaté a strieborné predmety, ktorými môžete zaokrúhliť svoje výtvory - hodí sa k nim účinný špeciálny sprej! Svoje aranžmány môžete nastriekať krásnym lesklým povrchom a vzrušujúcou farbou ako je zlatá alebo napríklad dať machu nový lesk v rastlinnej dekorácii.
A to nie je všetko! Použite čísla výročia na ozdobenie vašej narodeninovej oslavy, strieborného výročia a tiež darčekového balenia alebo narodeninovej torty. K tomu si vyrobte krásny narodeninový veniec zo slameného venca a oblepte ho špeciálnou lepiacou páskou. V kombinácii s lepidlom v spreji si potom môžete na veniec pripevniť elegantné a ušľachtilé prírodné dekorácie a vytvoriť tak veľmi individuálnu dekoráciu pre každú príležitosť.

V našom internetovom obchode pre privátnych zákazníkov nájdete aj tú správnu darčekovú tašku v červenej, oranžovej, prírodnej či rôznych sladkých vianočných motívoch. Zmestia sa tam fľaše vína, knihy a dózy s domácim džemom. A ak by ste radšej darovali nádherne voňavý črepník na bylinky alebo črepníkový kvet, vezmite si elegantný farebný črepník a návlek, s ktorým môžete svoj kvetinový darček ešte viac ozdobiť.

Čaká na vás veľké množstvo kvalitných produktov, ktoré si môžete objednať pohodlne a lacno online. Náš profesionálny prepravný systém vám zaručuje včasné doručenie a ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, jednoducho kontaktujte náš priateľský a kompetentný zákaznícky servis!

späť k produktom

Cat-ID: 19