Drôtený a ozdobný drôt

Dekoračný drôt a remeselný drôt pre kvetinárstvo a domácu dekoráciu

Kvetinový drôtik, sponky a železné špendlíky patria k základnej výbave kvetinárstva, ale veľký výber drotárskeho tovaru, ktorý sa dá využiť na rôzne spôsoby, nájdu v našom bohato zásobenom internetovom obchode aj hobby. Široká škála produktov ponúka všetky materiály požadované v profesionálnom kvetinárstve. Či už ide o navíjací drôt alebo špendlíkový drôt na viazanie vencov alebo špeciálny gerberový drôt na upevnenie jedného kvetu gerbery, pre každý účel existuje presne ten správny nástroj. Na výrobu kvetinových aranžmánov a stolových dekorácií sú užitočnými pomôckami na pripevnenie jednotlivých dielov vence, rímske háčiky, ihlice s perlovou hlavičkou alebo paličkovaný drôt. Pokračovať v čítaní

prehľad všetkých podkategórií

Drôtený a ozdobný drôt Popis kategórie


Kvetinový drôtik, sponky a železné špendlíky patria k základnej výbave kvetinárstva, ale veľký výber drotárskeho tovaru, ktorý sa dá využiť na rôzne spôsoby, nájdu v našom bohato zásobenom internetovom obchode aj hobby.

Široká škála produktov ponúka všetky materiály požadované v profesionálnom kvetinárstve. Či už ide o navíjací drôt alebo špendlíkový drôt na viazanie vencov alebo špeciálny gerberový drôt na upevnenie jedného kvetu gerbery, pre každý účel existuje presne ten správny nástroj. Na výrobu kvetinových aranžmánov a stolových dekorácií sú užitočnými pomôckami na pripevnenie jednotlivých dielov vence, rímske háčiky, ihlice s perlovou hlavičkou alebo paličkovaný drôt.

Ozdobné drôtené výrobky pre kreatívny dizajn vo floristike

Okrem drôteného tovaru, ktorý sa používa na pripevnenie a nemal by byť viditeľný v hotovom výrobku, existuje veľké množstvo drôtov, ktoré sa používajú na dekoratívne účely. Pozlátkový drôt alebo anjelské vlásky, bujónový drôtik alebo drôtik s bujónovým efektom môžete tvarovať podľa vlastného uváženia a omotať okolo machových vrkočov, kvetov alebo iných dekoratívnych predmetov.

Repertoár hliníkových drôtov v rôznych farbách a priemeroch, ako kruhový drôt alebo plochý drôt, pokrýva všetky každodenné potreby profesionálnych floristov. Drôt vyrobený z medi, zlata, striebra alebo pestrofarebný - rozmanitosť vzorov pre nadšencov a floristov je takmer neobmedzená. Od ihličia brečtanu cez šesťhranné vrkoče až po tie najjemnejšie rozprávkové vlásky, naše vysokokvalitné ozdobné drôtené predmety zdokonalia akúkoľvek kvetinovú a rastlinnú dekoráciu.

späť k produktom

Cat-ID: 31