Kvetinová pena

Kvetinové penové produkty pre všetky príležitosti

Kvetinová pena alebo mach sú základom pre kvetinové aranžmány , ktoré majú široké využitie ako dekorácie, svadobné šperky, smútočné šperky a ako darčeky. Naša široká ponuka kvetinových machov zahŕňa kvetinovú penu v rôznych formách ako mokrá kvetinová pena pre čerstvé kvety a suchá kvetinová pena pre sušené kvety. Pokračovať v čítaní

prehľad všetkých podkategórií

Kvetinová pena Popis kategórie


Predtvarovaná kvetinová pena na dekorácie áut, stolov, nástenných a smútočných dekorácií

Špeciálne na svadobné kvety ponúkame držiaky na svadobné kytice s rovnými a ergonomicky tvarovanými rúčkami, ktoré skvele padnú do ruky a vďaka vlhkej kvetinovej pene udržia kvety dlho čerstvé. Kvetinová pena v tvare srdca na stolové dekorácie a ozdoby dodajú svadobnej výzdobe nádych romantiky. Dvojkrúžok do auta je prvou voľbou ako zásuvný mech na klasickú dekoráciu auta. So správnou vákuovou prísavkou v rade možno kvetinové aranžmány bezpečne pripevniť na svadobné autá a všetky ostatné hladké povrchy, napríklad ako dekoráciu na stenu.

Okrúhla a štvorcová kvetinová penová hmota je dostupná v rôznych veľkostiach a v rôznych farbách pre malé až veľmi prepracované stolové dekorácie. Mokrú kvetinovú penu je možné objednať s alebo bez zavlažovacej podložky. Máme tiež šišky a niektoré špeciálne tvary, ako sú hviezdy, kaktusy, motýle a anjeli.

Okrem kvetinových penových krúžkov a vencov sú kvetinové penové šablóny v tvare srdca vhodné aj na pohrebné kvety . Jednotlivé výzdoby hrobu je možné navrhnúť kvetinovou penou pre kvetinové aranžmány v tvare kríža a rámy obrazov s vonkajším okrajom kvetov. K urnovým aranžmánom a urnovým šperkom ponúkame polkruhy , ktoré je možné postaviť alebo zavesiť na urnové steny. Ušľachtilé aranžmány zo sušených kvetov fungujú najlepšie so suchou kvetinovou penou.

späť k produktom

Cat-ID: 23