Hodvábne kvety umelé kvety

Výzdoba umelých kvetov, umelé rastliny ako skutočné, kvalitné umelé kvety, kytica umelých kvetov, kúpiť hodvábne kvety, pravé hodvábne kvety, hodvábne kvety, kvalitné hodvábne kvety najlepšie umelé kvety

Hodvábne kvety a umelé rastliny v našom sortimente sú dokonalými kópiami svojich prirodzených náprotivkov. Ako dekorácia na svadbách a slávnostných príležitostiach, ako dekorácia na stôl doma alebo v gastronomickom obchode, umelecky riešené umelé kvety vytvárajú krásnu atmosféru. Tu si môžete kúpiť veľký výber rôznych umelých kvetov online za nízke ceny, vyrobených z pravého hodvábu, plastu a kvalitných textílií. Umelé kvety a hodvábne kvety sú dostupné jednotlivo, ako hotová kytica, ako umelá rastlina v črepníku alebo ako umelá kytica. Prečítajte si viac .

prehľad všetkých podkategórií

Hodvábne kvety umelé kvety Popis kategórieHodvábne kvety a umelé kvety v našom sortimente sú dokonalými kópiami ich prirodzených vzorov. Ako dekorácia na svadbách a slávnostných príležitostiach, ako dekorácia na stôl doma alebo v gastronomickom obchode, umelecky riešené textilné kvety vytvárajú krásnu atmosféru. Tu si môžete kúpiť veľký výber rôznych umelých kvetov online za nízke ceny, vyrobených z pravého hodvábu, plastu a kvalitných textílií. Umelé a hodvábne kvety sú dostupné jednotlivo, ako hotová kytica, ako umelá rastlina v črepníku alebo ako umelá kytica.

Textilné kvety, hodvábne kvety a umelé rastliny skutočné ako kytica, kytica alebo samostatne na dekorácie s umelými kvetmi


Výber umelých kvetov siaha od ruží, hortenzií a chryzantém cez allium, cymbídiá a ľalie až po strelízie a orchidey. Jednotlivé hodvábne kvety a umelé kvety sú ideálne na ďalšie spracovanie do kvetinových aranžmánov, kytíc a dekorácií. Umelé rastliny v kvetináčoch ako biely agapanthus, rôznofarebné orchidey, modré, žlté a červené macešky nielenže vyzerajú klamlivo ako skutočné. Na rozdiel od svojich prirodzených kolegov vydržia navždy.

Viazané kytice z umelých ruží, hodvábnych kvetov, chryzantém, tulipánov, ranunculus, čiernej susan a šachových kvetov sú pripravené na použitie ako dekorácia na stôl. Farebne namiešané umelé kytice z hodvábnych a textilných kvetov, ako aj trávnikové podložky na veľkonočné a letné dekorácie si môžete objednať online tu. Umelé srdiečka ruží, lupienky ruží s nápisom „Just Married“ a mini penové ruže, špeciálne navrhnuté pre svadby, sú rozkošné umelé kvety.

späť k produktom

Cat-ID: 52