Misky, hrnce a vázy

Sadzačky, závesné koše a závesné koše na pestovanie ako pútače!

Objavte náš všestranný výber misiek, črepníkov, váz a mnohých ďalších nádob na pestovanie alebo na plnenie dekoračnými predmetmi .
Či už terakotového vzhľadu, hliny alebo akrylu – rôzne modely misiek, hrncov a váz upútajú pozornosť v dome a záhrade. Ponúkame aj tie správne nádoby na každodenné použitie, ako aj pre hobby záhradkárov a kvetinárstva. Pokračovať v čítaní

prehľad všetkých podkategórií

Misky, hrnce a vázy Popis kategórie


Misky na rastliny, balkónové debničky, závesné koše, hrnce a úžitkové nádoby pre kvetinárov a hobby záhradníkov

Kvetináče z plastu, hliny a priehľadné kvetináče na orchidey sa odporúčajú najmä na predaj rastlín a kvetov v kvetinárstvach. Vázy sú vhodné aj na predajnú prezentáciu rezaných kvetov.

Balkónové debničky, semaforové kvetináče a závesné koše na pestovanie sú pútavými prvkami na balkónoch a terasách. Kvetináče sú dostupné aj v rôznych tvaroch , napríklad ako rastlinný kríž, rastlinné srdce alebo rastlinný krúžok. Tieto predtvarované nádoby môžu byť dokončené kvetinovou penou alebo zeminou, sušenými alebo čerstvými kvetmi pre dizajn hrobu. Na pohrebné kvety ponúkame aj náhrobné vázy, ktoré sa dajú postaviť alebo zapichnúť do zeme .

Záhrade, balkónu a terase dodajú farbu aj predmety každodennej potreby, ako sú kanvy . Okrem bežných modelov na zavlažovanie záhrady tu nájdete moderné dizajnové krhly v pestrých farbách pre vnútorné použitie. Náš sortiment dopĺňajú farebné hrnce a tácky v rôznych veľkostiach.

späť k produktom

Cat-ID: 18