Prírodný predmet

Prírodná dekorácia a zemina – od zeminy v kvetináčoch cez mušle až po sušené kvety

Prírodná dekorácia pre dom, balkón a terasu
Dolaďte svoje diela kvalitnými prírodnými dekoráciami a inšpirujte sa množstvom prírodných produktov! Vo Floristik24, vašom internetovom predajcovi kvalitných remeselníckych potrieb, nájdete neobyčajné prírodné materiály, ktoré sa hodia na vence, kvetinové aranžmány, kytice kvetov alebo iné krásne dekoratívne nápady. Máme pre vás najrozmanitejšie odrody mušlí, ale aj morských hviezd. Pokračovať v čítaní

prehľad všetkých podkategórií

Prírodný predmet Popis kategórieVo Floristik24, vašom internetovom predajcovi kvalitných remeselníckych potrieb, nájdete neobyčajné prírodné materiály, ktoré sa hodia na vence, kvetinové aranžmány, kytice kvetov alebo iné krásne dekoratívne nápady. Máme pre vás najrozmanitejšie odrody mušlí, ale aj morských hviezd.

Objavíte aj jemné rafiové lyko , stabilné ratanové palice, ozdobné drevené kotúče v rôznych veľkostiach a všestranný sobí mach . V žiadnom momente môžete vytvoriť mimoriadny, ale prirodzený nápad na dekoráciu, ktorý sa hodí pre každé ročné obdobie a všetky ročné obdobia!

Ale nielen v tejto kategórii nájdete pekné prírodné dekorácie. Prejdite si náš obchod a objavte ďalšie prírodné produkty. Napríklad šišky sme zaradili do úplne samostatnej kategórie. Pod Námornou dekoráciou nájdete aj iné prírodné predmety ako naplavené drevo a originálne dekorácie naplaveného dreva.

Prírodná dekorácia - udržateľné nápady na dekoráciu

Prírodná dekorácia je ideálna ako odolný a elegantný bytový doplnok. Palmový list priviazaný na prsteň môžete použiť napríklad ako dekoráciu na stôl, položiť na príborník alebo komodu a pridať atmosférickú sviečku. Prírodné dekoratívne predmety sú rovnako všestranné ako príroda sama. Môžete z nich vyrobiť originálnu dekoráciu na stenu a slávnostnú záhradnú dekoráciu alebo doladiť nápad na pekný darček.

Sušené kvety a plody: Sušené, farbené, bielené

Na dekoráciu vianočného stola naaranžujte napríklad obielené kakaové struky do peknej dekoratívnej misky spolu s jednou alebo dvoma vianočnými guličkami. Prírodnú dekoráciu môžete položiť aj priamo na behúň a pridať sušené huby Kalix , cibuľky lotosu a vzácne listy Moneta .

Čo tak romantický kvetinový aranžmán vyrobený zo širokej škály sušených kvetov a kvetov? Najmä na festivaly na jeseň, ale aj v lete sú vítané sušené kvety, sušená tráva, ale aj rôzne konáre. Mnohé prírodné materiály sú navyše šikovne zafarbené, aby ste na jarnú dekoráciu do vázy mohli použiť napríklad hlávky maku v oranžovej farbe, šišku trstiny v červenej a iné ozdobné listy .

Zostaňte kreatívni a použite množstvo prírodných predmetov na vytvorenie svojej individuálnej dekorácie miestnosti alebo vlastných osobných nápadov pre domácich majstrov!

späť k produktom

Cat-ID: 43