Ozdobné ovocie

Dekoratívne ovocie, klamlivo vyzerajúce, vhodné na všetky druhy dekorácií, aj ako remeselné doplnky.

Dekoratívne ovocie vyzdobí každú izbu okamžite a je obzvlášť vítané v kuchyni alebo v jedálni. Navyše umelé ovocie a dekoratívna zelenina svojimi výraznými farbami vyžaruje živosť, ktorá rozžiari okolie. Vo Floristik24, vašom internetovom obchode s dekoratívnymi predmetmi a remeselníckymi potrebami, nájdete veľký výber dekoratívneho ovocia a zeleniny, ktoré sú na prvý pohľad na nerozoznanie od originálov. Od umelých jabĺk v rôznych veľkostiach a farbách cez artičoky a huby až po dračie ovocie a opuncie nájdete ovocný dekoračný materiál pre všetky ročné obdobia a dekoratívne nápady! Pokračovať v čítaní

prehľad všetkých podkategórií

Ozdobné ovocie Popis kategórie


Budete prekvapení, ako rýchlo niektoré umelé druhy zeleniny vylepšia vašu kuchyňu. Vezmite si napríklad červenú, zelenú a žltú papriku, ozdobnú mrkvu a cibuľové cibuľky alebo umelú zeleninovú zmes v sieťke. Vďaka vysokej kvalite spracovania a novej vlastnosti na dotyk pôsobí dekoratívna zelenina ako skutočná vec.

Skvelé je, že umelé ovocie a zelenina sa ani pri vysokých teplotách nekazia a vždy si zachovajú žiarivé farby. Umelé ovocie a iné potravinové atrapy môžete v zásade používať ako dekoráciu po celý rok.
Alebo jednoducho vytvárajú sezónne dekorácie. Vezmite si napríklad niekoľko ozdobných žaluďov, gaštanov a pestrý sortiment tekvíc na jesennú dekoráciu a skombinujte tieto ozdoby jedla s jablkami a pomarančmi. Okrem toho v našej predajni dekorácií ponúkame aj ovocie a oriešky na paličke, ktoré jednoducho zakomponujete do adventného venca či jesenného aranžmánu.
 
Dekoratívnym spestrením výkladu, filmového natáčania alebo výstavy nábytku je na druhej strane nádherný chlieb a pečivo: Na Floristik24 si môžete kúpiť široký výber kvalitných, klamlivo skutočných potravinových atrap za nízke ceny! Táto dekorácia pekárne je charakteristická svojou úžasnou realitou: Chrumkavý chlieb, lákavé tartaletky a dokonca aj veľké ozdobné torty do výkladu núkajú zákazníkov ústa. Figuríny jedla tiež vnášajú život a farbu do kuchynského displeja.

späť k produktom

Cat-ID: 53