Cínové vedro zinkové nádoby

Plechové vedrá a zinkové črepníky na sadenie a zdobenie - záhradná dekorácia

Doprajte svojim rastlinám v črepníkoch nový domov s peknými plechovými vedrami a zinkovými nádobami od Floristik24, online obchodu s dekoratívnymi predmetmi a remeselnými potrebami! Tu si môžete kúpiť veľký výber rôznych kovových vedier a misiek online za nízke ceny, aby ste každú rastlinu prezentovali v elegantných kvetináčoch. Objavte aj dekoratívne kanvy a originálne kovové dekorácie do interiéru aj exteriéru, s ktorými vytvoríte sofistikované kvetinové aranžmány. Pri dizajne a farbe zinkovej dekorácie si príde na svoje každý: Kovové kvetináče sú navrhnuté v starožitných, klasických aj súčasných tvaroch a farbách - niekedy s potlačou, niekedy so vzorom, niekedy farebné a niekedy s veľmi jednoduchý vintage vzhľad! Pokračovať v čítaní

prehľad všetkých podkategórií

Cínové vedro zinkové nádoby Popis kategórieDoprajte svojim rastlinám v črepníkoch nový domov s peknými plechovými vedrami a zinkovými nádobami od Floristik24, online obchodu s domácimi dekoráciami a remeselnými potrebami! Tu si môžete kúpiť veľký výber rôznych kovových vedier a misiek online za nízke ceny, aby ste každú rastlinu prezentovali v elegantných kvetináčoch. Objavte aj dekoratívne kanvy a originálne kovové dekorácie do interiéru aj exteriéru, s ktorými vytvoríte sofistikované kvetinové aranžmány. Pri dizajne a farbe zinkovej dekorácie si príde na svoje každý: Kovové kvetináče sú navrhnuté v starožitných, klasických aj súčasných tvaroch a farbách - niekedy s potlačou, niekedy so vzorom, niekedy farebné a niekedy s veľmi jednoduchý vintage vzhľad!
Vedrá a misky sú dostupné v oválnom, okrúhlom alebo pohárovom tvare. Niektoré kovové kvetináče majú rúčky, iné ozdobné rúčky a niektoré kovové vedierka redukujú dizajn na to najnutnejšie. Napríklad zinkové škrupiny nie sú farbené a sú buď leštené, alebo vyprané v jemnej bielej. Výsledkom je, že kovová dekorácia vyzerá ako starožitné misy, ktoré vyžarujú rustikálny šarm vidieckeho domu. Ozdobné kovové vedrá a kvetináče môžete osadiť peknými letnými kvetmi a vystaviť ich na terasu, parapet alebo komodu. A vedrá na rastliny v pekných pastelových odtieňoch prinášajú sviežu radosť zo života do každej miestnosti ako jarná a letná dekorácia.

S roztomilými malými dekoratívnymi kanvami si vytvoríte výnimočné kvetinové dekorácie, ktoré potešia nielen hobby záhradníkov! Každá kanva má aspoň jednu rukoväť a dá sa použiť buď ako nádoba, alebo priamo ako kvetináč. Originálnym spôsobom uvoľní vaše rastlinné dekorácie a ukáže nudným kvetináčom červenú kartu! Keďže väčšina kovových nádob sa dodáva ako súprava s rôznymi kvetináčmi a kvetináčmi, sezónnymi kvetináčmi môžete vyzdobiť celú izbu, balkón alebo terasu.
Ak chcete naozaj popustiť uzdu svojej kreativite, pokiaľ ide o výsadbu, vezmite si nezvyčajnú kovovú dekoráciu! Nájdete tu poháre, korunky, čajníky, amfory, vrecká a podnosy, všetko vyrobené z kovu a vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie. Tieto kvetináče využijete na bylinky, kvety, balkónové a izbové rastliny. Naše pohárové vázy, ktoré vďaka svojej umelej patine vyzerajú naozaj staro, odporúčame najmä priateľom starožitného vzhľadu.

Záhradná dekorácia hrdzou je už roky veľkým trendom. Od záhradných kolíkov s patinou cez hrdzavé ozdobné figúrky až po hrdzavý vzhľad kvetináčov, s našou hrdzavou dekoráciou môžete byť v popredí záhradného trendu a vyzdobiť si záhradu rozmanitým spôsobom.

Vytvorte si senzačné záhradné dekorácie s bieliacimi vedrami a zinkovými nádobami alebo prerobte svoj balkón pomocou závesného koša!

Späť k produktom

Cat-ID: 58